LETÁKY - VIZITKY - POZVÁNKY SAMOLEPKY - BANNERY POLEPY VÝLOH - POLEPY AUT PODLAHOVÁ GRAFIKA - TAPETY OBRAZY - FOTOKALENDÁŘE VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE
since 2000

Trika a další textil s potiskem

Potisknout triko znamená odlišit se. Je jedno jestli pro výlet s partou kamarádů či rodinou, na sportovní klání vašeho klubu nebo pro vaše zaměstnance. Nabízíme potisk trik a jiného textilu od jednoho kusu až po velké série. Zvolíme vhodnou technologii potisku nebo výšivky právě pro vás, abyste byli s výsledkem opravdu spokojeni. Zajímavou možností je obohatit potisk některým z tiskových efektů - fleec, třpitky, metalické barvy apod. U větších sérií je možné doplnit trika také o vlastní etiketu. Ta dodá vašemu textilu punc originality.

 

Potřebuji vlastní oblečení?
Nepotřebujete. Jsme schopni vám nabídnout kvalitní textil od více jak 39 světových výrobců textilního zboží. Vybíráme z více než 350 druhů pánských, dámských či dětských triček v mnoha kvalitách materiálu a také až v 61 barevných odstínech.

 

Co vám potiskneme

  • trika
  • polokošile
  • mikiny
  • vesty a bundy
  • kšiltovky, čepice
  • sportovní dresy
  • funkční oblečení
Go4print - trika s potiskem

Triko s potiskem

potřebujete potisknout triko a nevíte jak?

Obraťte se na nás s obecným požadavkem a my vám doporučíme vhodné řešení. Zvolíme vhodnou kvalitu textilu

a jeho dodavatele. Vybereme také ideální technologii potisku, spolu s vámi připravíme data a dodáme

vám hotová trika s potiskem. Může se jednat o jeden kus i větší sérii.

 

Neváhejte a obraťte se na nás: +420 284 814 017

Go4print - placky

Placky 32 mm

Placky

Skoro každý z nás měl svůj oblíbený odznak. Sportovní klub, hudební skupina, firemní logo nebo srandovní nápis. Můžete si vyrobit několik kusů jen pro sebe nebo větší sérii pro své klienty jako dárek. Máte sportovní klub a chcete své odznaky? Obraťte se na nás.

 

Jak se to dělá?
Jednoduše. Vyberete si průměr, nejčastěji 32 nebo 44 mm, dodáte nebo společně s námi připravíte grafiku a my vám připravíme nabídku na požadovaný počet. Během několika dnů jsou odznaky vaše.

 

Potřebuji vlastní oblečení?
Nepotřebujete. Zvolíme vhodného dodavatele a nabídneme vám to nejlepší řešení. Vždy se bude jednat o kvalitní oblečení, ale rozdíl v ceně zpravidla znamená i rozdíl v kvalitě materiálu. Vše vám vysvětlíme a vy si sami vyberete z hotových nabídek.

máte sportovní klub a chcete své vlastní odznaky?

Obraťte se na nás a my vám připravíme nabídku. Potřebujeme znát průměr, nejčastěji 32 nebo 44 mm,

a počet kusů. Série v řádu několika set kusů expedujeme během 2-3 dnů, větší série podle dohody.

 

Neváhejte a obraťte se na nás: +420 284 814 017