LETÁKY - VIZITKY - POZVÁNKY SAMOLEPKY - BANNERY POLEPY VÝLOH - POLEPY AUT PODLAHOVÁ GRAFIKA - TAPETY OBRAZY - FOTOKALENDÁŘE VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE
since 2000
Go4print - reklamní cedule a bannery

Reklamní firemní cedule na materiálu hliníkový sendvič

připevněná na konstrukci X-module X20.

 

Go4print - reklamní cedule a bannery

Reklamní banner na výstavním stánku nainstalovaný

na konstrukci X-module X20.

Reklamní cedule

Reklamní cedule mají využití všude kolem nás a nabízíme jich mnoho druhů. Většinu z nich je možné umístit do interiéru i exteriéru, ale i zde jsou výjimky. V principu se jedná buď o spojení samolepky s pevnou podložkou nebo banner, který bývá nazýván také jako plachta. Ten naopak můžete kdykoliv srolovat a znovu vypnout.

 

Základní rozdělení

Desky - pevná podložka s vytištěnou a nalepenou grafikou

Banner - PVC materiál, který je možné srolovat a opět vypnout

 

Materiály podložky

PVC - plastový materiál různé tloušťky, nejčastěji 3-5 mm, který je možné použít v interiéru i exteriéru. Má dlouhou životnost, ale při změnách teploty mění svou velikost a vzniká tak zvlnění.

Kapa - měkká deska určená do interiéru. Ideální pro různá značení, obrazy na stěny nebo pro následné rámování

Hliníkový sendvič - ideální řešení pro venkovní použití. Dlouhá životnost, pevnost a nízká hmotnost jsou jen některé z vlastností tohoto typu materiálu. Nejčastější tloušťka jsou 2 až 3 mm, kromě reklamy se často využívá také ve výstavnictví.

 

Materiály pro tisk vaší grafiky

PVC samolepka - plastový materiál s dlouhou životností uvnitř i venku

Lamino - vytisknutý grafický motiv opatříme laminací, která slouží pro mechanickou a UV ochranu tisku. Je možné zvolit lesklou nebo matnou variantu.

 

Banner

Potisknutý banner je již hotový produkt. Jedná se o PVC materiál vhodný i do venkovního prostředí. Pro jeho instalaci se používají nejčastěji montážní oka po obvodu s různou roztečí v závislosti na velikosti a způsobu použití. Následně se může pověsit na plot, na fasádu, do připravené konstrukce apod.
Kde se bannery používají - ve výstavnictví, na plotě jako reklama, na fasádě domu jako velká reklama, jako bigboard vedle silnice, mezi dvěma sloupy jako navigace k vaší firmě atd.

Nejčastější rozměry - reklamní bannery na plot mají nejčastější rozměry 1x1 až 3x1 m. Ve výstavnictví ani ve venkovní reklamě nejsou téměř žádná omezení velikosti, protože je možné bannery dobře svařovat a vyrábět opravdu velké reklamní plochy.

Varianty banneru - běžný PVC banner má hmotnost kolem 500 g/m2. Variantou je tzv. mesh, který má hmotnost kolem 270 g/m2 a používá se tam, kde je potřeba skrz banner vidět. Další důvod může být také potřeba profouknutí větru skrz plochu banneru.

potřebujete firemní štít nebo reklamní banner?

pomůžeme vám s výběrem vhodného řešení a instalací

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s různými variantami vnitřní i venkovní reklamy.

Pomohou vám s výběrem vhodného řešení, přípravou grafiky a zajistí vám také instalaci.

 

Neváhejte a obraťte se na nás: +420 284 814 017