LETÁKY - VIZITKY - POZVÁNKY SAMOLEPKY - BANNERY POLEPY VÝLOH - POLEPY AUT PODLAHOVÁ GRAFIKA - TAPETY OBRAZY - FOTOKALENDÁŘE VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE
since 2000

Roll-up

Nejjednoduší způsob jak se prezentovat na větší ploše s minimálními náklady a bez problémů s dopravou a instalací je použít systém roll-up. Na trhu jsou desítky druhů, které se liší v designu a především kvalitě zpracování. Nenechte se proto zlákat nejlevnější nabídkou, protože ta vám sice ušetří peníze při prvním nákupu, ale nemůžete čekat nijak dlouhou životnost a brzy budete hledat náhradní řešení.

 

Materiály systému roll-up
Pouzdro, tyčka i vnitřní mechanismus jsou nejčastěji z hliníku. Podle typu jsou různě těžké, v různém designu a také s rozdílnými možnostmi instalace vytisknuté grafiky.

 

Jaké typy nabízíme
Nabízíme dva základní typy systému roll-up. Oba jsou jednostranné a dostatečně kvalitní pro opakované používání. Oba máme vždy skladem.

Eco - varianta Eco je levnější a řadí se k základnímu provedení. Má dostatečně silný materiál pouzdra, dobrou stabilitu i životnost. Tisk se instaluje  jednorázově a jeho výměna potřebuje odborný zásah.

Magnet - varianta Magnet má zajímavější design, vysoce kvalitní materiály a zásadní rozdíl v instalaci vytisknuté grafiky. Ta se do systému pouze vkládá s nalepeným kovovým páskem a drží ji magnet uvnitř mechanismu. Výměna grafiky je tak velmi snadná a zvládnete ji sami.

 

Na jaký materiál tiskneme
PVC banner - jedná se o základní a levný materiál. Tisk je na něm dostatečně kvalitní, má dobrou stabilitu a dlouhou životnost. Při použití např. před oknem je trochu průhledný.

Nolite - jedná se o speciální fólii určenou právě pro výrobu grafiky do systémů roll-up. Nolite je dokonale hladký, čistě bílý a zadní strana je šedá. To zaručuje téměř dokonalou neprůhlednost.

 

Rozměry
Po mnoha letech zkušeností nabízíme a doporučujeme pouze dva základní rozměry. Jedná se o šířku 85 a 100 cm. Výška je v obou případech 200 cm. Při přípravě dat je vhodné počítat s výškou 205 cm, kde je 5 cm technická část založená v systému.

roll-up Go4print
Go4print - roll-upy a prezentační systémy

Roll-up Eco

Cena již od 0,77 Kč/ks bez DPH

Go4print - roll-upy a prezentační systémy

Roll-up Magnet

Cena již od 1 550 Kč/ks bez DPH. Jedná se o komplet včetně tisku.

potřebujete roll-up ještě dnes?

Pošlete nám objednávku on-line a tisková data. Roll-up vám ještě dnes vyrobíme a vyexpedujeme.

Po Praze vám ho pošleme kurýrem na domluvené místo nebo si ho můžete vyzvednout na naší adrese.

Pro dopravu mimo Prahu využíváme službu PPL, která vám doruží zásilku do 24 hodin.

 

Neváhejte a obraťte se na nás: +420 284 814 017

Prezentační stěny, stojany, fotostěny

Pokud vám běžný roll-up nestačí a potřebujete něco většího, nabízíme široké možnosti v oblasti prezentačních stěn, stojanů, fotostěn apod.

 

Jaké systémy používáme
Pro různě velké stěny používáme systém X-module ve variantách X10 a X20. Obě je možné používat v interiéru i exteriéru, ale venkovní prostředí má svá omezení z důvodu možného větru.

X10 - konstrukce o průřezu 10x10 cm s hliníkovým jádrem a povrchem z plastového kompozitu. Konstrukce je lehká, spojuje se jednoduchým šroubovým spojením a nepotřebujete k tomu žádné nářadí.

X20 - konstrukce o průřezu 20x20 cm s hliníkovým jádrem a povrchem z plastového kompozitu, kterou složíte stejně jako harmoniku. Spojuje se vždy 4 šrouby, které jsou součástí systému a pro instalaci doporučujeme jednoduchý aku šroubovák.

 

Jaké velikosti jsou k dispozici
Systém X-module je modulární systém, kdy skládáte díly libovolně k sobě a poskládáte si tak téměř libovolnou velikost.

X10 - ideální šířka stěny je od 0,5 m do 3 m bez nutnosti podpěry, ale je možné postavit i stěny dlouhé třeba 10 m. K dispozici jsou různé typy nožiček, které zabezpečí stabilitu v prostoru nebo u zdi. Výška může být až 3 m. Grafiku je možné instalovat z obou stran.

X20 - šířka stěny může být od 1,2 m do 6 m bez nutné podpěry, s podpěrou pak i desítky metrů. Maximální výška je 5 m a pro stabilitu se používají různé typy podstavců nebo tzv. zavětrování přímo ze systému X20. Grafiku je možné opět instalovat z obou stran.

 

Jaký materiál používáme pro výrobu grafiky
PVC banner - jedná se o základní a levný materiál. Tisk je na něm dostatečně kvalitní, má dobrou stabilitu a dlouhou životnost. Instaluje se plastovými pásky za oka umístěná po obvodu.

Deskové materiály - na systém X20 je možné nainstalovat deskové materiály polepené velkoplošnou samolepkou. Jedná se např. o desky lamino, PVC desky nebo hliníkový sendvič.

 

Doplňky
Oba systémy umožňují připevnit originální osvětlení, kapsy na letáky, držáky na TV a další.

Go4print - výstavní a prezentační systémy

Prezentační stojan ze systému X10 180x220 cm

Go4print - výstavní a prezentační systémy

Oboustranná prezentační stěna ze systému X20 360x220 cm

potřebujete prezentovat a nevíte jak?

Obraťte se na nás s obecným požadavkem a my vám doporučíme vhodné řešení. K větším realizacím připravíme

zdarma 3D vizualizaci s vloženou aktuální grafikou a máte tak možnost dopředu vědět, do čeho jdete.

Prezentační stěny a také výstavní stánky prodáváme i půjčujeme.

 

Neváhejte a obraťte se na nás: +420 284 814 017

výstavní stánky a prezentační stěny

exteriérové stojany na fotografie

interiérové stojany na fotografie